İNSAN KAYNAKLARI KOMİTESİ

Biz İnsan Kaynakları Komitesi olarak topluluğumuzun üye alım ve mülakat süreçlerinden, ekip arkadaşlarımızın motivasyonlarından sorumluyuz. Her yıl topluluğumuza katılan aktif üyelerimizi uygun oldukları komiteye yerleştirip, yıl içerisinde farklı fikirler üreterek hem kendimizin hem de ekip arkadaşlarımızın motivasyonunu en yüksek düzeyde tutabilmek için etkinlikler düzenliyoruz. Bu süreçte performans değerlendirmeleri yapıp yıl sonunda yönetim kuruluna dahil olmak isteyen üyelerimiz için mülakat gerçekleştiriyoruz. Bunların yanında aktif üyelerimize birçok fayda sağlayan, komitemize özel olan İnsan Kaynakları Zirvesi ve topluluğumuzun en önemli kariyer etkinliklerinden biri olan Genç Zirve başta olmak üzere birçok etkinlikte önemli görevler üstleniyoruz. Kısacası insan ilişkilerinde ve iletişiminde başarılı olduğunu düşünüyor, ekip arkadaşın bir sorun yaşadığında aklına ilk sen gelmek istiyorsan insan kaynakları komitesi seni bekliyor!

Ece KAÇMAZ - İnsan Kaynakları Komitesi Direktörü
İpek YALAZ - İnsan Kaynakları Komitesi Koordinatörü
Boran ALTUN - İnsan Kaynakları Komitesi Koordinatörü 

İNSAN KAYNAKLARI KOMİTESİ

KURUMSAL İLETİŞİM KOMİTESİ

HİT dışında diğer öğrenci toplulukları ile iletişim kurmak, yapılan etkinlikleri bu topluluklara duyurmak ve yine bu toplulukların etkinliklerinden haberdar olmak, İKTP(İşletme Kulüpleri ve Toplulukları Platformu) ile iletişimi sağlamak, Topluluk adına üniversite yönetimi ile iletişimde bulunmak, topluluk için gerekli olan kuralları bilmek ve bunları yönetim kurulu üyelerine anlatmak ile yükümlüyüz. Kurumsal iletişim komitesi olarak görevimiz okul ile topluluk arasındaki iletişimi sağlamaktır. Kriz yönetmede iyiyim, iletişim becerilerim yüksek, ikna etmekte başarılıyım diyorsan seni de kurumsal ailesine bekleriz!

Yavuz Kutlu KOÇAK - Kurumsal İletişim Komitesi Direktörü
Berk ZENCİR - Kurumsal İletişim Komitesi Koordinatörü
Mehir ARIBAŞ - Kurumsal İletişim Komitesi Koordinatörü

KURUMSAL İLETİŞİM KOMİTESİ

REKLAM-FİNANS KOMİTESİ

Biz Reklam - Finans komitesi olarak topluluğun finans işlerinden sorumluyuz. Şirketler, sponsorlar ve topluluk arasında köprü görevi görürüz. Dönem başında şirketlerle iletişime geçerek onlarla toplantılar yapar, iş birlikleri kurarız. Hem mail yoluyla hem de bireysel görüşmeler yaparak etkinliklerimiz için sponsor sağlarız. Diğer komitelerle sık sık iletişimde olur, birbirimizin ihtiyaçlarını karşılarız. Etkinliklerde gerçekleştirdiğimiz çekilişler de bizim sorumluluğumuzda. Sen de bizim gibi her zaman bir adım ilerisini düşünüyorsan aramıza katıl!

Serkan YÜZYIL - Reklam-Finans Komitesi Direktörü
Bora ÖZKARANFİL - Reklam-Finans Komitesi Koordinatörü
Ceyda HEPSEVİGEN - Reklam-Finans Komitesi Koordinatörü

REKLAM-FİNANS KOMİTESİ

SOSYAL AKTİVİTELER KOMİTESİ

Organizasyon ve etkinlik işlerinden sorumlu komitemizde organizasyon yerleri, mekan araştırmaları gibi detaylar bizim sorumluluğumuz altında. Kariyer etkinlikleri, partiler ve festivalimizin organize edilmesinde baş roldeyiz. Bunların yanında kulis görevlerinde bulunuyoruz ve komitemize özel olan HitTalks etkinliğimiz başta olmak üzere topluluk etkinliklerimizde aktifliği, dinamiği canlı tutmakla yükümlüyüz. Sosyal bir kişiyseniz, organize etme yeteneğiniz kuvvetliyse, insanlarla iletişim kurmayı seviyorsanız ve eğlenmeyi biliyorsanız Sosyal Aktiviteler Komitesi ile ilgilenebilirsiniz!

Refhan Deniz DANIŞMAN - Sosyal Aktiviteler Komitesi Koordinatörü
Cenk Tarık ÖZBEY - Sosyal Aktiviteler Komitesi Koordinatörü
Buğrahan Seyhan DOĞAN - Sosyal Aktiviteler Komitesi Koordinatörü 

SOSYAL AKTİVİTELER KOMİTESİ

SOSYAL MEDYA VE MARKALAŞMA KOMİTESİ

Biz Sosyal Medya ve Markalaşma Komitesi olarak topluluğun sosyal medya hesaplarını yönetip içerik üreterek, düzenlenen etkinliklerde tanıtım yapılmasını sağlıyoruz. Etkinliklerimiz için videolar, afişler, broşürler ve kartlar gibi dijital kaynaklı materyaller bizim sorumluluğumuzda. Topluluğumuzun bütün sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz ve her zaman en ilgi çekici fikirleri üretiyoruz. Topluluğumuzun önemli etkinliklerinden biri olan LikeHit aynı zamanda bizim komitemizin etkinliği. Eğer sen de sosyal medyaya meraklıysan, insanların dikkatini nasıl çekebiliriz ben biliyorum diyorsan komitemiz senin için!

Bilal ERSİN - Sosyal Medya ve Markalaşma Komitesi Direktörü
Zeyba Nisa ENVER - Sosyal Medya ve Markalaşma Komitesi Direktörü
Berrak YILMAZ- Sosyal Medya ve Markalaşma Komitesi Koordinatörü
Emirhan KILINÇ - Sosyal Medya ve Markalaşma Komitesi Koordinatörü

SOSYAL MEDYA VE MARKALAŞMA KOMİTESİ